Dopracowana polska wersja językowa Twojego angielskiego oprogramowania lub Twojego tekstu po polsku bądź angielsku.

Picture of Hubert Życiński

W czym mogę pomóc?

Lokalizacja oprogramowania (angielski -> polski)

„Zablokować napięty i HDD, przykryć górną pokrywę, może od razu zaufać użytkowania”. Jeśli napotykasz czasem takie zdania w instrukcjach, to wiesz, że niezrozumiałe polecenia mocno utrudniają lub nawet uniemożliwiają korzystanie z produktów. Poważne błędy w interfejsie programu lub tekście pomocy mogą mieć istotne konsekwencje, w tym nawet powodować utratę danych czy uszkodzenie sprzętu. Jednak nawet te drobniejsze często powodują irytację użytkowników, którzy muszą tracić czas, zastanawiając się, co autor miał na myśli, zamiast skorzystać z funkcji lub rozwiązać problem i kontynuować pracę. Dobre tłumaczenie jest przede wszystkim poprawne, spójne i zrozumiałe, a styl instrukcji jest prosty, bez zbędnej kwiecistości.

Korekta tekstów polskich i angielskich

Wielu osobom zdarza się znaleźć literówkę lub inny błąd we właśnie wysłanej wiadomości lub świeżo wydrukowanym dokumencie. Autorom pisanych/tłumaczonych tekstów trudniej jest zauważyć własne błędy, zwłaszcza jeśli między napisaniem a sprawdzeniem tekstu upłynęło niewiele czasu. Świeże spojrzenie innej osoby pozwala zapewnić lepszą jakość tekstów.

Inne

Lokalizacja i korekta to moje główne specjalności, ale zajmuję się też tekstami ogólnymi i technicznymi. Chętnie wezmę również udział w innych ciekawych projektach.

Dlaczego ja?

Od ponad 16 lat zawodowo lokalizuję oprogramowanie i dokumentację oraz mam duże doświadczenie w korekcie tego typu tłumaczeń. Rocznie tłumaczę setki tysięcy słów. Brałem udział między innymi w następujących projektach: Microsoft Azure, Microsoft Visual Studio, Microsoft System Center, IBM Business Process Manager, IBM Rational Performance Tester, IBM WebSphere Application Server, IBM WebSphere Portal, IBM SmartCloud, HERE WeGo, Esri ArcGIS i Pricefx. Znam następujące narzędzia CAT: Memsource, MS LEAF, SDL Trados Studio, OpenTM2 i OmegaT.

Ile to kosztuje?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć bez zapoznania się z tekstem, tak samo jak nie da się bez dodatkowych szczegółów powiedzieć, ile kosztuje komputer. Skontaktuj się ze mną i prześlij mi tekst. Ustalimy szczegóły i otrzymasz bezpłatną wycenę.

Dane firmy

Sniqs Hubert Życiński

ul. Okólna 8/9

30-684 Kraków

NIP: 6631692588

Dane kontaktowe

E-mail: hzycinski@sniqs.pl

Telefon: +48505302661

Media społecznościowe